İnteryay Hizmetleri

İnteryay internet gazetesi aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır. Hizmet almak isteyen kurumların ihtiyaçlarına göre bir veya birden fazla hizmet bir arada verilebilmektedir.

1.Interyay Sistemi
Bu hizmetten, mevcut gazetesi olan ya da yayıncılık faaliyeti göstermek isteyen tüm kişi ya da kurumlar yararlanabilir. İçeriğini kendi geliştirebilen ve yayın organizasyonunu kendi gerçekleştirebilen kurumlar, internette yayın yapmak için İnteryay yazılımını kullanabilirler. İnteryay yazılımını var ise kendi sunucularına kurabilir ya da hosting hizmetlerimizden faydalanabilirler.
  • Interyay yazılımı
  • Hosting

2. Interyay İşletmeciliği
Bu hizmetten, yayıncılık faaliyeti gösteren, ancak internetteki yayıncılık faaliyetini bizim yönetmemizi isteyen kurumlar yararlanabilirler. İçerik kurum tarafından geliştirilir ve internetteki yayınlama ve yönetme faaliyeti bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. İnteryay yazılımı, var ise kurumun sunucularına kurulabilir ya da hosting hizmeti tarafımızdan karşılanabilir.

  • Interyay yazılımı
  • Hosting
  • İçerik Yönetimi

3. Interyay Yayıncılığı
Bu hizmetten, özellikle henüz bir yayını olmayan ancak yayın çıkarmak isteyen kurumlar yararlanabilir. Yayına ait tüm içerik geliştirme, organizasyon, yönetim tarafımızdan gerçekleştirilir. Yayıncılık faaliyeti internet ortamında İnteryay yazılımı ile yayınlanır. İnteryay yazılımı, var ise kurumun sunucularına kurulabilir ya da hosting hizmeti tarafımızdan karşılanabilir.

  • Interyay yazılımı
  • Hosting
  • İçerik geliştirme
  • İçerik Yönetimi

İnteryay Yazılımı

Lisans bedeli karşılığı satılır. Bu sistemi alan herkes kendi e-dergi, e-gazete ya da haber portalını oluşturabilir. Detaylar için
Özellikler sayfasını inceleyebilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Yayın sahibi ile yapılacak görüşmelerden sonra, yayın sahibinin istediği içerik yapısı interyay içinde oluşturulur. İçerik kurum tarafından geliştirilir (sektörel haber, duyuru vb. yazılı veya görsel içerik). Tarafımıza sayısal ortamda belirlenen formatlarda teslim edilir ve sisteme girilerek yayına verilir.

* Bu hizmet, mevcut yayınını internet ortamına taşımak isteyenler için verilmektedir. Satın alınması zorunlu değildir.

İçerik Geliştirme

Yayın sahibi ile yapılacak görüşmelerden sonra bir içerik yapısı oluşturularak, belli periyotlarda bu içeriğin derlenmesi ve geliştirilmesi hizmetidir. Örneğin “Kurumdan Haberler, Sektörden Haberler, Foto Galeri, Yazarlar, Röportajlar, Anketler” gibi başlıklar oluşturup gerekli içerik çalışmaları yapılır.

* Bu hizmet özellikle henüz bir yayını olmayan ancak yayın çıkarmak isteyen kurumlar için verilmektedir. Satın alınması zorunlu değildir.

Hosting

İnteryay yazılımını kendi sunucularınıza kurabilirsiniz. Bu hizmetin satın alınması zorunlu değildir. Kendinize ait sunucunuz yoksa, tasarladığınız yayının kapsamına göre size hosting hizmeti sunabilir ya da bu konuda danışmanlık verebiliriz.

 
Medyasis © 2009