Hizmetlerimiz

İnteryay Sistemi

Bu hizmetten, mevcut yayını olan ya da yayıncılık faaliyeti göstermek isteyen tüm kişi ya da kurumlar yararlanabilir. İçeriğini kendi geliştirebilen ve yayın organizasyonunu kendi gerçekleştirebilen kurumlar, internette yayın yapmak için İnteryay yazılımını kullanabilirler. İnteryay yazılımını var ise kendi sunucularına kurabilir ya da hosting hizmetlerimizden faydalanabilirler.

İnteryay İşletmeciliği

Bu hizmetten, yayıncılık faaliyeti gösteren, ancak internetteki yayıncılık faaliyetini bizim yönetmemizi isteyen kurumlar yararlanabilirler. İçerik kurum tarafından geliştirilir ve internetteki yayınlama ve yönetme faaliyeti bizim tarafımızdan gerçekleştirilir. İnteryay yazılımı, var ise kurumun sunucularına kurulabilir ya da hosting hizmeti tarafımızdan karşılanabilir.

İnteryay Yayıncılığı

Bu hizmetten, özellikle henüz bir yayını olmayan ancak yayın çıkarmak isteyen kurumlar yararlanabilir. Yayına ait tüm içerik geliştirme, organizasyon, yönetim tarafımızdan gerçekleştirilir. Yayıncılık faaliyeti internet ortamında İnteryay yazılımı ile yayınlanır. İnteryay yazılımı, var ise kurumun sunucularına kurulabilir ya da hosting hizmeti tarafımızdan karşılanabilir.

Yazılımı

Lisans bedeli karşılığı satılır. Bu sistemi alan herkes kendi e-dergi, e-gazete ya da haber portalını oluşturabilir. Detaylar için Özellikler sayfasını inceleyebilirsiniz.

Yönetimi

Yayın sahibi ile yapılacak görüşmelerden sonra, yayın sahibinin istediği içerik yapısı interyay içinde oluşturulur. İçerik kurum tarafından geliştirilir (sektörel haber, duyuru vb. yazılı veya görsel içerik). Tarafımıza sayısal ortamda belirlenen formatlarda teslim edilir ve sisteme girilerek yayına verilir.

Geliştirme

Yayın sahibi ile yapılacak görüşmelerden sonra bir içerik yapısı oluşturularak, belli periyotlarda bu içeriğin derlenmesi ve geliştirilmesi hizmetidir. Örneğin “Kurumdan Haberler, Sektörden Haberler, Foto Galeri, Yazarlar, Röportajlar, Anketler” gibi başlıklar oluşturup gerekli içerik çalışmaları yapılır.

Hosting

İnteryay yazılımını kendi sunucularınıza kurabilirsiniz. Bu hizmetin satın alınması zorunlu değildir. Kendinize ait sunucunuz yoksa, tasarladığınız yayının kapsamına göre size hosting hizmeti sunabilir ya da bu konuda danışmanlık verebiliriz.